Greitojo valdymo meniu :

 1. Eiti į turinį
 2. Eiti į pagrindinės dalies meniu
 3. Eiti į paiešką
 4. Eiti į pagalbos meniu
 5. Eiti į modulius
 6. Eiti į klaviatūros sparčiųjų klavišų sąrašą

Pagalbos meniu :

 1. Sanofi, pasaulyje |
   
 2. Mūsų tinklapis |
   
 3. Grupės svetainės |
   
 4. Kontaktai |
 5. Svetainės medis |
 6. Pagalba
 1. Šrifto dydis

  Sumažinti Padidinti  
 
 

Apie mus

Kontaktai

UAB „Sanofi-aventis Lietuva“

A. Juozapavičiaus g. 6/2
LT-09310 Vilnius
Lietuva

Tel.: +370 5 275 5224
Fax: +370 5 275 5239
Email: info.lt@sanofi.com

Turinys :

Santykiai su sveikatos priežiūros specialistais ir organizacijomis

Skaidrumas bendradarbiaujant

 

Kodėl skaidrumas yra svarbus?

Pramonės, sveikatos priežiūros specialistų ir sveikatos priežiūros įstaigų bendradarbiavimas yra esminis veiksnys, leidžiantis kurti bei veiksmingai naudoti naujus vaistus ir formuoti mokslinių tyrimų ateitį. Didesnis skaidrumas šiuose gerai reguliuojamuose ir teisėtuose santykiuose padės geriau suprasti pramonę, sveikatos priežiūros specialistus ir sveikatos priežiūros įstaigas.

Kokie „Sanofi“ įsipareigojimai skaidrumo atžvilgiu?

Mes tikime, kad skaidrumas atspindi patikimumą ir skatina pasitikėjimą mūsų bendrove. Esame pasiryžę laikytis visų skaidrumo taisyklių ir nuostatų. Nuo 2016 m. birželio mėn. „Sanofi“, būdama Europos farmacijos pramonės ir asociacijų federacijos (EFPIA) narė, pradės teikti visą informaciją apie bendradarbiavimą su sveikatos priežiūros specialistais ir sveikatos priežiūros įstaigomis visoje Europoje. Informacija bus pateikiama ir apie paramą įvairiai veiklai, kaip antai moksliniams tyrimams skirtas dotacijas ir dotacijas sveikatos priežiūros įstaigoms, taip pat paramą pavieniams sveikatos priežiūros specialistams, pavyzdžiui, remiant jų dalyvavimą edukaciniuose renginiuose, atlyginant už pranešimo skaitymą, teikiant paramą konsultacinei veiklai ir veiklai patariamosiose tarybose.

Kodėl dirbame su sveikatos priežiūros specialistais ir sveikatos priežiūros įstaigomis?

Sveikatos priežiūros specialistai ir sveikatos priežiūros įstaigos, su kuriais dirbame, suteikia mums vertingų, nepriklausomų ir ekspertinių žinių, gautų iš jų klinikinės ir ligų valdymo patirties. Šios žinios reikšmingai prisideda prie mūsų pastangų gerinti pacientų priežiūros kokybę ir suteikia naudos asmenims bei plačiajai visuomenei.

Informacija, susijusi su mokėjimais sveikatos priežiūros specialistams ir sveikatos priežiūros įstaigoms

2017

2016

2015