Apie „Sanofi“ trumpai

Apie Sanofi trumpai

+100 000
turi daugiau nei 100 000 darbuotojų
100
dirba daugiau kaip 100 šalių
100
didžiuojasi puikiais inovacijų rezultatais jau daugiau nei 100 metų.
Sanofi yra tarptautinė gamtos mokslų srityje dirbanti įmonė, turinti daugiau nei 100 000 darbuotojų, dirbančių daugiau kaip 100 šalių. Sanofi didžiuojasi savo puikiais inovacijų rezultatais jau daugiau nei 100 metų. 

Sanofi pagrindinė būstinė yra Paryžiuje, Prancūzijoje. Lietuvos biuras įsikūręs Vilniuje. Sanofi turi tris padalinius

Diabeto ir širdies ir kraujagyslių ligų padalinys
Pirminės sveikatos priežiūros produktų padalinys
Šis padalinys dirba dviejų svarbių endeminių ligų srityje: diabeto bei širdies ir kraujagyslių ligų. Diabetas yra vis didėjanti visuomenės sveikatos problema. Dėl šios ligos 2012 m. mirė daugiau nei 1,5 milijono žmonių.1 O širdies ir kraujagyslių ligos, Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) duomenimis, yra pagrindinė mirties priežastis visame pasaulyje.
„Sanofi Genzyme“ padalinys
Sanofi Genzyme padalinys
Sanofi Genzyme yra specialus Sanofi padalinys, daugiausia dėmesio skiriantis retosioms ligoms, išsėtinei sklerozei, imunologijai ir onkologijai. Jis buvo įkurtas 1981 m., o 2011 m. tapo Sanofi dalimi.
„Sanofi Pasteur“ padalinys
Sanofi Pasteur padalinys
Sanofi Pasteur yra Sanofi vakcinų padalinys, kuris kasmet pagamina daugiau nei milijardą vakcinų dozių. Tai leidžia kasmet paskiepyti 500 milijonų žmonių visame pasaulyje ir taip tiesiogiai prisidėti prie ligų prevencijos.

Ir autonomiškai veikiantis

Vartotojų sveikatos priežiūros padalinys
Plataus vartojimo sveikatos produktų padalinys
Šiame padalinyje daugiausia dėmesio skiriama nereceptiniams produktams, kurie padeda stiprinti žmonių sveikatą. Be to, suteikdamas vartotojams galimybę pasirinkti, kaip spręsti savo kasdienes sveikatos problemas, padeda sumažinti spaudimą visuomenės sveikatos priežiūros įstaigoms.
X

Slapukus naudojame tam, kad galėtume valdyti ir (arba) optimizuoti tinklalapio turinį, o taip pat analizės ir (arba) atrankos tikslais. Jei tęsiate naršymą mūsų tinklalapyje, automatiškai sutinkate su tuo, kad jame naudojami slapukai. Primename, kad bet kuriuo metu galite atšaukti savo sutikimą slapukų naudojimui. Jei norite daugiau sužinoti apie mūsų naudojamus slapukus ir kaip juos pašalinti, kviečiame susipažinti su mūsų.  Slapukų naudojimo politika ir Duomenų privatumo politika.

OK