Susisiekite su mumis

Susisiekite su mumis

Su Sanofi galite susisiekti užpildę toliau esančią formą arba pasinaudoję pateiktais kontaktiniais duomenimis žemiau dešinėje pusėje. Į jūsų klausimus atsakysime kiek įmanoma greičiau.

Mielai atsakysime į klausimus apie savo produktus, tačiau atminkite, kad Sanofi negali teikti individualių konsultacijų. Jei turite klausimų dėl savo sveikatos būklės ar sveikatos problemų, kreipkitės į gydytoją ar kitą sveikatos priežiūros specialistą. Jeigu jūsų klausimas susijęs su neatidėliotina medicinine pagalba, kreipkitės į savo gydytoją arba skubiosios pagalbos tarnybą.

Norėdami pranešti apie nepageidaujamą reakciją į kurį nors Sanofi produktą, skambinkite telefonu +370 61127655 arba spustelėję čia, užpildykite pranešimo apie nepageidaujamą reiškinį formą.
Sanofi gerbia asmeninį privatumą ir brangina savo klientų, partnerių, pacientų, vartotojų ir darbuotojų pasitikėjimą. Sanofi rimtai vertina jūsų privatumą, todėl visi asmens duomenys yra tvarkomi pagal galiojančius duomenų apsaugos įstatymus ir kitus teisės aktus. Prieš kreipdamiesi į mus, susipažinkite su Sanofi privatumo politika.

Siekdami kuo geriau atsakyti į jūsų klausimą, prašome užpildyti toliau pateiktus laukus. pažymėti laukai yra privalomi, todėl juos būtina užpildyti, kad gautume jūsų užklausą.

Tapatybė
Žinutė
Sanofi (būstinė)

54 rue La Boétie
75008 Paryžius
PrancūzijaVietos kontaktai

UAB Sanofi-Aventis Lietuva
A. Juozapavičiaus g. 6/2 
09310 Vilnius 
LietuvaX

Slapukus naudojame tam, kad galėtume valdyti ir (arba) optimizuoti tinklalapio turinį, o taip pat analizės ir (arba) atrankos tikslais. Jei tęsiate naršymą mūsų tinklalapyje, automatiškai sutinkate su tuo, kad jame naudojami slapukai. Primename, kad bet kuriuo metu galite atšaukti savo sutikimą slapukų naudojimui. Jei norite daugiau sužinoti apie mūsų naudojamus slapukus ir kaip juos pašalinti, kviečiame susipažinti su mūsų.  Slapukų naudojimo politika ir Duomenų privatumo politika.

OK