Pranešimas apie nepageidaujamus reiškinius

Pranešimas apie nepageidaujamus reiškinius

"Sanofi" kompanijoje mes nuolatos stebime mūsų produktų saugumą. Pranešti apie nepageidaujamą reiškinį yra svarbu dėl nuolatinės produktų saugumo stebėsenos ir tuo naudinga pacientams, kurie yra gydomi ar svarsto gydymą su mūsų produktu.

Be to, "Sanofi", kaip farmacijos kompanija, yra įpareigota rinkti, registruoti ir stebėti bet kokią pastebėtą informaciją apie žmonėms skirtų vaistinių preparatų nepageidaujamus reiškinius ir ją pranešti kompetentingoms institucijoms, vadovaujantis galiojančia farmakologinio budrumo direktyva ir reglamentu (Direktyva 2010/84//ES ir Reglamentas (ES) Nr. 1235/2010).

Be nepageidaujamų reiškinių, "Sanofi" yra įpareigota rinkti informaciją apie vaistinio preparato terapinį neveiksmingumą, perdozavimą, netinkamą vartojimą/vartojimą ne pagal indikacijas, vartojimą nėštumo ir (arba) žindymo laikotarpiu, medicinines klaidas/nenumatytą gydymo vaistu nesėkmę, infekcijos sukėlėjo perdavimą, profesinę ekspoziciją ir netikėtą palankų vaistinio preparato poveikį.

"Sanofi" rimtai vertina jūsų privatumą, todėl visi asmens duomenys yra tvarkomi pagal galiojančius duomenų apsaugos įstatymus ir kitus teisės aktus. Prieš kreipdamiesi į mus, susipažinkite su Sanofi privatumo politika.

 

*pažymėti laukai yra privalomi, todėl juos būtina užpildyti, kad galėtume išnagrinėti jūsų pranešimą.

Apie asmenį, pranešantį nepageidaujamą reiškinį
Apie asmenį, patiriantį nepageidaujamą reiškinį
Apie produktą ir nepageidaujamą reiškinį
X

Slapukus naudojame tam, kad galėtume valdyti ir (arba) optimizuoti tinklalapio turinį, o taip pat analizės ir (arba) atrankos tikslais. Jei tęsiate naršymą mūsų tinklalapyje, automatiškai sutinkate su tuo, kad jame naudojami slapukai. Primename, kad bet kuriuo metu galite atšaukti savo sutikimą slapukų naudojimui. Jei norite daugiau sužinoti apie mūsų naudojamus slapukus ir kaip juos pašalinti, kviečiame susipažinti su mūsų.  Slapukų naudojimo politika ir Duomenų privatumo politika.

OK