Flowers

Mūsų įmonės atsakomybė

Keturias pagrindines sritis

Savo pastangas sutelkiame į keturias pagrindines sritis:

 • sveiką planetą,
 • sveikatos priežiūros paslaugas visiems,
 • etiką ir skaidrumą,
 • bendruomenių kūrimą ir darbuotojų įsitraukimą.

Sveika planeta

Pasaulis, kuriame gyvename, turi tiesioginės įtakos mūsų sveikatai, todėl siekiame apriboti mūsų įmonės veiklos poveikį aplinkai.

Mūsų tikslas – geresnė sveikata, todėl esame pasirengę mažinti mūsų veiklos poveikį aplinkai. Galimą neigiamą mūsų veiklos poveikį mažiname visuose veiklos aspektuose – tiek rinkdamiesi žaliavas savo produktams gaminti, tiek mažindami nebenaudojamų produktų galimą poveikį žmonių sveikatai ir aplinkai.

Esame įsipareigoję naudoti mažiau, efektyviau ir ekologiškiau.

 • Sanofi tikslas - sumažinti CO2 bei kitų šiltnamio efektą sukuriančių dujų išmetimą 50% 2015 - 2025 metais ir pasiekti visišką nepriklausomybę nuo anglies dioksido iki 2050 m.
 • Iki 2018 m. pabaigos šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimas sumažėjo 22% palyginti su 2010 m. ir 9% palyginus su 2015 m.
 • 86% mūsų tarpžemyninių krovinių gabenami jūra, kasmet sutaupant 260 000 tonų CO2.
 • Sanofi įsipareigojusi sumažinti vandens suvartojimą 25% nuo 2010 iki 2020 m. Be to, iki 2025 m. Mes stebėsime kiekvieną vandens lašą, sunaudotą visuose mūsų padaliniuose.
 • 2010 – 2015 m. vandens suvartojimas sumažėjo 14% ,o 2017 – 2018 m. - 8%.
 • Sanofi“ tikslas – perdirbti arba pakartotinai panaudoti bent 90% atliekų, susidariusių iki 2025 m.
 • Atliekų kiekis lyginant su 2017 m. sumažėjo 10%. 73% šių atliekų yra perdirbama.

Daugiau apie „Sanofi“ pastangas mažinant poveikį aplinkai skaitykite mūsų bendroje svetainėje.

Poveikis aplinkai

Privalome prisiimti atsakomybę už klimatą – kiekvienas asmuo, kiekviena įmonė, kiekvieną dieną. Privalome veikti pasaulio labui. Kaip ir matyti vaizdo įraše - kova su klimato kaita tuo pačiu yra ir kova už kiekvieno sveikatą ir gerovę.

Sveikatos priežiūros paslaugos visiems

Kadangi net trečdalis pasaulio gyventojų neturi galimybės naudotis kokybiškomis sveikatos priežiūros paslaugomis, ieškome būdų užtikrinti, kad pacientai gautų reikalingą gydymą, ir pagerinti jų gyvenimo kokybę. Be to, taikydami įmonės integruotos priežiūros programą, skatiname ligų prevenciją.

Sukaupėme nemažą patirtį infekcinių ligų srityje, todėl, įgyvendindami „Sveikatos priežiūros paslaugų visiems“ tikslą, taip pat stengiamės likviduoti, naikinti ir kontroliuoti tam tikras besivystančiose šalyse paplitusias ligas.

Daugiau apie „Sanofi“ pastangas užtikrinant sveikatos priežiūros paslaugas visiems skaitykite mūsų bendroje svetainėje.

Sveikatos priežiūros paslaugos visiems

Poliomielitas

Pastaraisiais šimtmečiais poliomielitas buvo viena dažniausių mirties, paralyžiaus ir neįgalumo visam gyvenimui priežasčių, šia liga sirgo milijonai žmonių, o daugiausia – vaikai. Nuo 1988 m., siekdama likviduoti šią ligą, „Sanofi“ organizacijai UNICEF suteikė daugiau nei 6 mlrd. poliomielito vakcinos dozių.

Happy boy

Maliarija

Maliarija – viena daugiausiai gyvybių nusinešančių ligų pasaulyje. „Sanofi“ bendradarbiaujant su Vaistų nuo užleistų ligų iniciatyva (angl. DNDi) pavyko išgydyti daugiau nei 400 mln. maliarijos atvejų. „Sanofi“ taip pat bendradarbiauja su nacionalinėmis maliarijos kontrolės programomis, Švietimo ministerijomis ir NVO, skatindama maliarijos prevenciją besivystančiose šalyse.

Miegligė

Afrikinė tripanosomozė (miegligė) kelia grėsmę daugiau nei 65 mln. žmonių, o labiausiai – skurstantiesiems. Šią ligą sukelia parazitas, plintantis nuo musės cėcė įkandimo. Dėl „Sanofi“ bendradarbiavimo su Vaistų nuo užleistų ligų iniciatyvos atsirado naujas šios mirtinos ligos peroralinis gydymas.

Tuberkuliozė

Tuberkuliozė – viena labiausiai pasaulyje paplitusių infekcinių ligų, nuo kurios kasmet miršta daugiau nei 1,5 mln. žmonių. Dauguma jų – skurstančiose besivystančiose šalyse. „Sanofi“ deda pastangas kovai su tuberkulioze ir siekia visiškai likviduoti šią ligą iki 2035 m.

Bendruomenių kūrimas ir

Darbuotojų įsitraukimas

Šiemet Sanofi - Aventis Lietuva komanda Kalėdiniais sveikinimais ir naujomis knygomis pradžiugino globos namuose gyvenančius senjorus.
Dovanodami knygas pradedame vykdyti socialinę iniciatyvą „Gydo ar saugo ne tik vaistai“.

Nenustokime rūpintis kitais ir pripildykime 2021 metus gerumu!
X

Slapukus naudojame tam, kad galėtume valdyti ir (arba) optimizuoti tinklalapio turinį, o taip pat analizės ir (arba) atrankos tikslais. Jei tęsiate naršymą mūsų tinklalapyje, automatiškai sutinkate su tuo, kad jame naudojami slapukai. Primename, kad bet kuriuo metu galite atšaukti savo sutikimą slapukų naudojimui. Jei norite daugiau sužinoti apie mūsų naudojamus slapukus ir kaip juos pašalinti, kviečiame susipažinti su mūsų.  Slapukų naudojimo politika ir Duomenų privatumo politika.

OK