„Sanofi“ moksliniai tyrimai ir plėtra

Sanofi moksliniai tyrimai ir plėtra

Bendrovė Sanofi rūpinasi jūsų sveikata visą gyvenimą, todėl visuomet privalo drąsiai pasitikti ateities iššūkius. Mūsų šiandien atliekami moksliniai tyrimai bus ypač naudingi pacientams po 10–15 metų. Jie padės sukurti naujų ligų gydymo arba jų simptomų palengvinimo ir profilaktikos būdų.

Inovacijos yra mūsų veiklos pagrindas, todėl kasmet daugiau nei 15 procentų savo pajamų skiriame moksliniams tyrimams ir plėtrai. Iki 2020 m. Sanofi planuoja padidinti metines investicijas į mokslinius tyrimus ir plėtrą nuo maždaug 5 iki 6 milijardų eurų.

Šiandien Sanofi vadovauja keturiems pagrindiniams mokslinių tyrimų ir plėtros centrams Europoje, Šiaurės Amerikoje ir Azijoje. Juose su inovacijomis dirba daugiau nei 16 000 žmonių.

Naujo vaisto patvirtinimas yra labai ilgas ir brangus procesas, jo pabaigoje suteikiamas leidimas prekiauti vaistu. Klinikiniai tyrimai yra privaloma šio proceso dalis, kurios tikslas – patvirtinti, kad vaistinis preparatas yra veiksmingas ir saugus vartoti. Klinikinius tyrimus, kurie atliekami po ikiklinikinių tyrimų, sudaro trys etapai1

I fazės klinikiniuose tyrimuose

dalyvauja 20–80 sveikų savanorių, tyrimai trunka maždaug vienerius metus. Pagrindinis tikslas – įsitikinti, kad gydymas yra saugus žmonėms.

II fazės klinikiniuose tyrimuose

dalyvauja apie 100–500 konkrečia liga sergančių pacientų, tokie tyrimai trunka apie dvejus metus. Tyrimų metu nustatomas konkrečios ligos ar medicininės būklės gydymo veiksmingumas, įvertinama efektyviausia vaisto dozė, jo vartojimo būdas, nauda ir rizika.

III fazės klinikiniuose tyrimuose

dalyvauja nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių pacientų iš skirtingų vietų, šiais tyrimais siekiama patikrinti ankstesnių tyrimų rezultatus įtraukiant didesnę žmonių grupę. Dažnai pacientai (kartais – ir tyrėjai) nė nežino, ar jiems skiriamas tiriamasis vaistas arba placebas, ar taikomas kitas gydymas.

Lietuvoje kasmet atliekama nuo 74 iki 123 klinikinių tyrimų.
Daugiau informacijos apie mūsų kuriamus produktus rasite mūsų interneto svetainėje

Skaityti daugiau


Informacija klinikinių tyrimų

Informacija klinikinių tyrimų vadovams ir paraiškų teikimas

Bendrovė Sanofi, būdama pacientų sveikatos partnerė, remia inovacijas ir mokslinius tyrimus, kuriais siekiama gerinti pacientų priežiūrą. Mes priimame sveikatos priežiūros specialistų, mokslininkų ir tyrėjų ikiklinikinių ir klinikinių tyrimų, stebėjimo tyrimų ir kitų mokslinių tyrimų pasiūlymus. 
Jeigu norite būti tyrėju Lietuvoje vykdomame tyrime, užpildykite toliau pateiktą formą ir mes su jumis susisieksime.

X

Slapukus naudojame tam, kad galėtume valdyti ir (arba) optimizuoti tinklalapio turinį, o taip pat analizės ir (arba) atrankos tikslais. Jei tęsiate naršymą mūsų tinklalapyje, automatiškai sutinkate su tuo, kad jame naudojami slapukai. Primename, kad bet kuriuo metu galite atšaukti savo sutikimą slapukų naudojimui. Jei norite daugiau sužinoti apie mūsų naudojamus slapukus ir kaip juos pašalinti, kviečiame susipažinti su mūsų.  Slapukų naudojimo politika ir Duomenų privatumo politika.

OK