Karjera
Karjera

INTEGRITY

RESPECT

COURAGE

TEAMWORK

Sanofi komanda kasdien dirba tam, kad gerinti gyvenimo kokybę ir atitikti pacientų poreikius visame pasaulyje. Jei jus domintų galimybė prisijungti prie mūsų komandos, tai suteiktų jums galimybę prisidėti prie kompanijos, kuri rūpinasi žmonėmis, o kartu tai reikštų galimybę jums tobulinti žinias ir vystyti savo karjerą.

Ar esate patirtį sukaupęs profesionalas ar studentas kuriam reikalinga vieta praktikai atlikti, mes tikimės galimybės su jumis susitikti.

Tarptautinė kompanija

Sanofi yra daugiakultūrė tarptautinė kompanija kurioje dirba virš 100 000 darbuotojų iš daugiau kaip 100 šalių.

Darbas Sanofi

Mes esame TOP darbdavys!

Mums buvo įteiktas Europos TOP Darbdavių Instituto sertifikatas, kuris patvirtina, kad esame tarp lyderiaujančių pasaulio darbdavių. Mes siūlome puikias darbo sąlygas, skatiname talentų vystymą visuose organizaciniuose lygiuose ir stengiamės nuolat gerinti talentų pritraukimo praktiką.
Atraskite naujas galimybes
X

Slapukus naudojame tam, kad galėtume valdyti ir (arba) optimizuoti tinklalapio turinį, o taip pat analizės ir (arba) atrankos tikslais. Jei tęsiate naršymą mūsų tinklalapyje, automatiškai sutinkate su tuo, kad jame naudojami slapukai. Primename, kad bet kuriuo metu galite atšaukti savo sutikimą slapukų naudojimui. Jei norite daugiau sužinoti apie mūsų naudojamus slapukus ir kaip juos pašalinti, kviečiame susipažinti su mūsų.  Slapukų naudojimo politika ir Duomenų privatumo politika.

OK