Susisiekite su mumis

Registracijos skaitmeniniams pranešimams gauti forma

Registracijos skaitmeniniams pranešimams gauti forma
HCP
Prošome užpildyti bent vieną iš šių laukų *
Jūsų asmens duomenys bus siunčiami ir tvarkomi SANOFI-AVENTIS LIETUVA UAB, 300109287, adresas: A.Juozapavičiaus g.6/2, Vilnius, Lietuva (toliau –„Sanofi“), kad galėtume pateikti naujausias, jūsų asmeninius poreikius atitinkančias reklamas ir produktų informaciją.Gali būti, kad dėl tos pačios priežasties jūsų asmens duomenys bus perduoti kitoms‚ „SANOFI Group“ patronuojamosioms bendrovėms ir išorės paslaugų teikėjams (PVZ IT išteklių teikėjams, rinkodaros agentūroms, IT sprendimų paslaugų teikėjams ir pan.), kurie padės „Sanofi“ tvarkyti jūsų asmens duomenis. Kai kurios iš šių bendrovių gali būti įsikūrusios ne EEE ribose, todėl asmens duomenų apsaugos lygis bus mažesnis nei toje šalyje, kurioje gyvenate jūs. Tokiais atvejais „Sanofi“ taiko atitinkamus mechanizmus, kad apsaugotų jūsų asmens duomenis ir užtikrintų, jog visais atvejais jie bus itin apdairiai tvarkomi. Taip pat Sanofi įsipareigoja niekada neparduoti jūsų asmens duomenų kitoms bendrovėms.
Sutinku su pirmiau pateiktu pareiškimu ir noriu gauti naujausias, mano asmeninius poreikius atitinkančias reklamas bei produktų informaciją:
Mes siunčiame informacinius naujienlaiškius apie įvairių ligų gydymą. Norėdami užsiprenumeruoti vieną iš mūsų naujienlaiškių, pasirinkite jus dominančią sritį:
captcha
X

Slapukus naudojame tam, kad galėtume valdyti ir (arba) optimizuoti tinklalapio turinį, o taip pat analizės ir (arba) atrankos tikslais. Jei tęsiate naršymą mūsų tinklalapyje, automatiškai sutinkate su tuo, kad jame naudojami slapukai. Primename, kad bet kuriuo metu galite atšaukti savo sutikimą slapukų naudojimui. Jei norite daugiau sužinoti apie mūsų naudojamus slapukus ir kaip juos pašalinti, kviečiame susipažinti su mūsų.  Slapukų naudojimo politika ir Duomenų privatumo politika.

OK