Covid-19

Mūsų kova su COVID-19 tęsiasi

Pandemijai tęsiantis, tęsiasi ir Sanofi kova su ja. Sanofi Pasteur - Sanofi vakcinų verslo padalinys, greitina du vakcinų kūrimo projektus. Kuriant naują vakciną, būtinos ypač specializuotos ir labai aukšto lygio techninės pastangos, kad būtų sukurtas naujas mechanizmas, padedantis neleisti pasireikšti COVID-19 sukeliančio viruso infekcijai. Sukurtos vakcinos veiksmingumas turi būti patvirtintas klinikiniais tyrimais, kartu užtikrinant kokybę ir saugumą.

Investicijos į mokslą: Sanofi greitas, su tiek daug sričių susijęs atsakas, neatsitiktinis. Tai lemia daugelio metų investicijos į vakcinų technologiją ir ankstesnis darbas su SARS vakcinos programa.

Sanofi bendradarbiauja su viso pasaulio mokslinėmis draugijomis, pacientų grupėmis ir sveikatos priežiūros institucijomis, taip siekiant pateikti tikslią informaciją ir rekomendacijas įvairiomis ligomis, įskaitant retas ligas, astmą, atopinį dermatitą, cukrinį diabetą, onkologines ligas ir išsėtinę sklerozę, sergantiems žmonėms.
X

Slapukus naudojame tam, kad galėtume valdyti ir (arba) optimizuoti tinklalapio turinį, o taip pat analizės ir (arba) atrankos tikslais. Jei tęsiate naršymą mūsų tinklalapyje, automatiškai sutinkate su tuo, kad jame naudojami slapukai. Primename, kad bet kuriuo metu galite atšaukti savo sutikimą slapukų naudojimui. Jei norite daugiau sužinoti apie mūsų naudojamus slapukus ir kaip juos pašalinti, kviečiame susipažinti su mūsų.  Slapukų naudojimo politika ir Duomenų privatumo politika.

OK