Covid-19

„Sanofi“ pastangos kovojant su COVID-19

„Sanofi“, kaip kompanija, prisideda prie kovos su koronavirusu visais įmanomais būdais, įskaitant potencialių vaistų kūrimą, dviejų vakcinos kūrimo projektų pagreitinimą bei kritiškai svarbaus esamų vakcinų ir kitų vaistų tiekimo palaikymą.

Kuriant naują vakciną, būtinos specializuotos ir labai aukšto lygio techninės pastangos, kad būtų sukurtas naujas mechanizmas, padedantis neleisti pasireikšti COVID-19 viruso infekcijai. Sukurtos vakcinos veiksmingumas turės būti patvirtintas klinikiniais tyrimais, kartu užtikrinant kokybę ir saugumą.

Mes naudojame turimas gripui sukurtas technologijas, jas pritaikydami naujam virusui, kuris sukelia COVID-19 ligą. Kūrimo proceso metu mes siekiame modifikuoti vakciną ir imuninę sistemą „išmokyti“ atpažinti ne gripo virusą, bet naująjį koronavirusą. „Sanofi“ vakcinos kūrimas šiuo metu yra ankstyvosiose ikiklinikinio vystymo stadijose ir mes planuojame pradėti klinikinius tyrimus iš karto, vos tik bus gauti reikiami svarbūs moksliniai duomenys.

Kurdama potencialius vaistus ir naują vakciną „Sanofi“ kompanija prisideda ir prie skubios, bei ilgalaikės kovos su COVID-19.

X

Slapukus naudojame tam, kad galėtume valdyti ir (arba) optimizuoti tinklalapio turinį, o taip pat analizės ir (arba) atrankos tikslais. Jei tęsiate naršymą mūsų tinklalapyje, automatiškai sutinkate su tuo, kad jame naudojami slapukai. Primename, kad bet kuriuo metu galite atšaukti savo sutikimą slapukų naudojimui. Jei norite daugiau sužinoti apie mūsų naudojamus slapukus ir kaip juos pašalinti, kviečiame susipažinti su mūsų.  Slapukų naudojimo politika ir Duomenų privatumo politika.

OK