Covid-19

Mūsų kova su COVID-19 tęsiasi

Pandemijai tęsiantis, tęsiasi ir Sanofi kova su ja. Akivaizdu, kad jokia įmonė negali viena susidoroti su šia precedento neturinčia pasauline sveikatos krize. Todėl „Sanofi“ suvienijo jėgas, kad sukurtų dvi vakcinas, kurios padėtų suvaldyti COVID-19 virusą ir užkirstų kelią jo plitimui. „Sanofi“ vakcinos kandidatės:

Adjuvantinio rekombinantinio baltymo pagrindu sukurta vakcina

2021 m. vasario 22 d. „Sanofi“ ir „GSK“ pranešė pradedančios naują adjuvantinio rekombinantinio baltymo pagrindu kuriamos kandidatinės COVID-19 vakcinos II fazės tyrimą. Tyrimo metu bus įvertintas kandidatinės vakcinos saugumas, reaktogeniškumas ir imunogeniškumas. Jei rezultatai bus sėkmingi, bus pradėtas III fazės tyrimas tinkamiausiai antigeno dozei nustatyti. Jei II ir III fazėse vakcina atitiks klinikinius saugumo ir veiksmingumo reikalavimus, tikėtina, kad ji pasirodys 2021 m. ketvirtame ketvirtyje, kai tik ją patvirtins reguliavimo institucijos.

mRNA vakcina

2021 m. kovo 12 d. „Sanofi“ ir „Translate Bio“ paskelbė pradėjusios mRNA kandidatinės COVID-19 vakcinos I fazės (iš dviejų) klinikinį tyrimą. Tyrimo metu bus įvertintas vakcinos saugumas, imuninis atsakas ir reaktogeniškumas. Tyrime dalyvaus 415 dalyvių ir jis bus vykdomas 13 skirtingų vietų. Taip pat vykdomi ikiklinikiniai tyrimai, kurių metu vertinamos papildomos mRNA kandidatinės vakcinos naujoms SARS-CoV-2 atmainoms. 

Gamybos pajėgumų didinimas

Siekdama patenkinti didelę paklausą visame pasaulyje „Sanofi“ didina gamybos pajėgumus, kad galėtų greitai paruošti didelius būsimų vakcinų kiekius. 

Didžiausias „Sanofi“ prioritetas – tęsti kandidatinių COVID-19 vakcinų kūrimą, tačiau įmonė savo šiuo metu nenaudojamais ištekliais taip pat yra prisidėjusi prie patvirtintos „BioNTech“ COVID-19 vakcinos, sukurtos kartu su „Pfizer“, ir patvirtintos „Johnson & Johnson“ vakcinos gamybos ir tiekimo.Tai parodo, kad „Sanofi“ yra pasiryžusi pasitelkti visus išteklius, kad paremtų COVID-19 vakcinų gamybą visame pasaulyje ir padėtų patenkinti dabartinius visuomenės sveikatos poreikius.

X

Slapukus naudojame tam, kad galėtume valdyti ir (arba) optimizuoti tinklalapio turinį, o taip pat analizės ir (arba) atrankos tikslais. Jei tęsiate naršymą mūsų tinklalapyje, automatiškai sutinkate su tuo, kad jame naudojami slapukai. Primename, kad bet kuriuo metu galite atšaukti savo sutikimą slapukų naudojimui. Jei norite daugiau sužinoti apie mūsų naudojamus slapukus ir kaip juos pašalinti, kviečiame susipažinti su mūsų.  Slapukų naudojimo politika ir Duomenų privatumo politika.

OK