Kosulys ir peršalimas

Kosulys ir peršalimas

Užsikrėtus peršalimo simptomai pasireiškia vos per kelias dienas. Paprastai jie būna stipriausi pirmąsias 2–3 dienas. Vidutinė peršalimo trukmė yra 7–10 dienų, tačiau jis gali tęstis ir ilgiau. Kosulys dažnai trunka dvi ar tris savaites (tačiau jeigu kosėjate apie dvi savaites, turėtumėte kreiptis į gydytoją).

Dažniausi peršalimo simptomai:

  • skaudanti gerklė (gali būti ankstyvas peršalimo ženklas)
  • varvanti arba užgulta nosis
  • čiaudulys
  • kosulys
  • užkimęs balsas
  • bendras negalavimas.1

Sanofi siūlo kelis nereceptinius vaistus ir maisto papildus, kurie gali padėti palengvinti atsikosėjimą ar paprasto peršalimo simptomus.

Bronchicum 150 mg/ml sirupas

Bronchicum 150 mg/ml sirupas

Bronchicum 11,25 mg kietosios pastilės

Bronchicum 11,25 mg kietosios pastilės

Lasolvan 15 mg/5 ml sirupas

Maisto papildai
Propolki

Propolki

Čiulpiamos pastilės su vitaminu C + alijošiaus / imbiero ekstraktu. Maisto papildą Propolki ypač rekomenduojama vartoti rudenį ir žiemą, sumažėjus organizmo atsparumui, padidėjus rizikai peršalti. Jo sudėtyje yra vitamino C, kuris padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą.
Propolki

Propolki

Čiulpiamos pastilės su vitaminu C + propolis. Maisto papildą Propolki ypač rekomenduojama vartoti rudenį ir žiemą, sumažėjus organizmo atsparumui, padidėjus rizikai peršalti. Jo sudėtyje yra vitamino C, kuris padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą.
Propolki

Propolki

Čiulpiamos pastilės su vitaminu C + erškėtrožių / aviečių ekstraktu. Maisto papildą Propolki ypač rekomenduojama vartoti rudenį ir žiemą, sumažėjus organizmo atsparumui, padidėjus rizikai peršalti. Jo sudėtyje yra vitamino C, kuris padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą.