Maisto papildai

Vitaminai ir mineralai

Vitaminai ir mineralai paprastai vartojami palaikyti tinkamą tam tikrų maistinių medžiagų kiekį arba kompensuoti jų trūkumą.
Maisto papildai yra koncentruoti maistinių medžiagų arba medžiagų, papildančių įprastą racioną, šaltiniai, todėl reikia laikytis didžiausio leidžiamo suvartoti kiekio nurodymų siekiant išvengti šalutinio poveikio1

Sanofi siūlo kelis maisto papildus, kurie papildo įprastą mitybą:

Magne B6 Sleep

magneb6 magneb6
Sunku užmigti? Pabudę jaučiatės pavargę? Visavertis miegas yra būtinas pusiausvyrai ir sveikatai palaikyti.
Magne B6 Sleep – maisto papildas, kurio sudėtyje yra vaistinės melisos (Melissa officinalis) ir apynių (Humulus lupulus) ekstrakto, magnio ir vitamino B6.

Magne B6 Sleep ramina, atpalaiduoja ir padeda gerai išsimiegoti. Jo sudėtyje yra atrinktų augalų ekstraktų, magnio ir vitamino B6, kurie gerina miego kokybę ir sukelia mieguistumą:
  • apyniai atpalaiduoja ir protą, ir kūną, todėl padeda gerai išsimiegoti
  • vaistinė melisa padeda atsipalaiduoti ir palaikyti normalų užmigimą. Ji prisideda prie gero ir ramaus poilsio, taip gerindama miego kokybę.

Magne B6 Fast

Magneb6 fast
Stresas yra neišvengiama įtempto gyvenimo būdo dalis. Jis gali sukelti nervingumą, irzlumą, nerimą, nuovargį, pabloginti gebėjimą susikaupti. Veikiamas streso organizmas suvartoja daugiau vitaminų ir mineralų, pavyzdžiui, magnio.Magne B6 Fast tiekiamas patogiais vartoti paketėliais. Šis produktas aprūpina organizmą magniu ir vitaminais B6 ir B9, kurie yra labai svarbūs patiriant daug streso.

Magne B6 Fast – malonaus citrinų skonio burnoje tirpstantys milteliai, kuriuos galima vartoti be vandens. Miltelių sudėtyje yra:

  • optimalus kiekis magnio ir vitamino B6, kurie padeda mažinti nuovargį ir palaikyti energijos apykaitą bei normalias kognityvines funkcijas, tokias kaip koncentracija, mokymasis ir atmintis
  • folio rūgšties (vitamino B9), kuri padeda palaikyti normalią psichologinę funkciją, pavyzdžiui, atsparumą stresui (emocinį nuovargį).

Magne B6 Fast sudėtyje nėra cukraus. Saldumo suteikia natūralios medžiagos.*
Du paketėliai per dieną. 

*Saldikliai, įskaitant steviolio glikozidus, kurių natūraliai yra stevijos lapuose.

Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbi įvairi ir subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.

Nereceptiniai vaistiniai preparatai:

MAGNE B6 geriamasis tirpalas

MAGNE B6 geriamasis tirpalas

MAGNE B6 470 mg/5 mg dengtos tabletės

MAGNE B6 470 mg/5 mg dengtos tabletės

X

Slapukus naudojame tam, kad galėtume valdyti ir (arba) optimizuoti tinklalapio turinį, o taip pat analizės ir (arba) atrankos tikslais. Jei tęsiate naršymą mūsų tinklalapyje, automatiškai sutinkate su tuo, kad jame naudojami slapukai. Primename, kad bet kuriuo metu galite atšaukti savo sutikimą slapukų naudojimui. Jei norite daugiau sužinoti apie mūsų naudojamus slapukus ir kaip juos pašalinti, kviečiame susipažinti su mūsų.  Slapukų naudojimo politika ir Duomenų privatumo politika.

OK