Virškinimo sistemos sutrikimai

Virškinimo sistemos sutrikimai

Virškinimo sistemos problemos, tokios kaip vidurių užkietėjimas, pilvo pūtimas, dujų kaupimasis ir skausmingas tuštinimasis, vargina daugelį žmonių. Europos Sąjungoje nuo vidurių užkietėjimo kenčia beveik kas penktas gyventojas1, o Lietuvoje su šia problema susiduria kas ketvirtas žmogus.

Viduriai užkietėja tada, kai žarnynui sunku atsikratyti jame esančių atliekų. Daugelis virškinimo problemų yra susijusios su tam tikrais maisto produktais (vartojamas virškinimo sistemai netinkamas maistas, per mažai skaidulų ir per mažai skysčių), gyvenimo būdu (sėslumu) arba stresu. Prie to gali prisidėti ir kai kurie vaistai, kurių sudėtyje yra kodeino ar geležies. Laimei, virškinimo problemas dažniausiai galima išspręsti vartojant nereceptinius vaistus ir pakeičiant gyvenimo būdą2.

Sanofi siūlo kelis nereceptinius vaistus, bei medicinos priemonę kurie gali padėti palengvinti virškinimo sistemos sutrikimo simptomus, pavyzdžiui, vidurių užkietėjimą ar dujų kaupimąsi.

Essentiale forte N 300 mg N30 kietosios kapsulės

Essentiale forte N 300 mg N30 kietosios kapsulės

Essentiale Forte N 300 mg
Essentiale forte N 300 mg N100 kietosios kapsulės
Essentiale forte N 600 mg kietosios kapsulės
Essentiale forte N 600 mg kietosios kapsulės
Ipraalox 20 mg skrandyje neirios tabletės
Ipraalox 20mg skrandyje neirios tabletės
Maalox 460 mg/400 mg/4,3 ml geriamoji suspensija
Maalox 460 mg/400 mg/4,3 ml geriamoji suspensija
Maalox 40 mg/35 mg/ml geriamoji suspensija

Maalox 40 mg/35 mg/ml geriamoji suspensija

Maalox 400 mg/400 mg kramtomosios tabletės (be cukraus)

Guttalax 7,5 mg/ml geriamieji lašai (tirpalas)
Guttasoft medicinos combined
Guttasoft medicinos prietaisai
X

Slapukus naudojame tam, kad galėtume valdyti ir (arba) optimizuoti tinklalapio turinį, o taip pat analizės ir (arba) atrankos tikslais. Jei tęsiate naršymą mūsų tinklalapyje, automatiškai sutinkate su tuo, kad jame naudojami slapukai. Primename, kad bet kuriuo metu galite atšaukti savo sutikimą slapukų naudojimui. Jei norite daugiau sužinoti apie mūsų naudojamus slapukus ir kaip juos pašalinti, kviečiame susipažinti su mūsų.  Slapukų naudojimo politika ir Duomenų privatumo politika.

OK