Hero banner

HARMONINGA SENATVĖ

Demencija - tai lėtinė progresuojanti smegenų liga, kuria sergant pažeidžiama daugelis svarbių galvos smegenų funkcijų: atmintis, mąstymas, orientacija, supratimas, skaičiavimo įgūdžiai, gebėjimas mokytis, kalba, protavimas. Pažinimo proceso sutrikimus lydi įvairūs emocijų ir elgesio bei kasdienės veiklos sutrikimai. 

Arms

Sužinokite daugiau apie demenciją, kaip palengvinti ja sergančiųjų priežiūrą ir kaip jos išvengti

Periferinių arterijų liga (PAL) yra dažnai pasitaikantis kraujotakos sutrikimas, diagnozuojamas 1 iš 5 vyresnio nei 65 m. amžiaus žmonių. Deja, neretai ligos pradžioje pacientai nejaučia jokių simptomų, jie atsiranda tada, kai liga jau būna smarkiai progresavusi, pažeidimai būna dideli. Todėl  svarbu kuo anksčiau atkreipti dėmesį į blogėjančią kraujotaką ir susirūpinti ligos profilaktika bei gydymu.

Sužinokite daugiau apie Periferinių arterijų ligą (PAL)

  

X

Slapukus naudojame tam, kad galėtume valdyti ir (arba) optimizuoti tinklalapio turinį, o taip pat analizės ir (arba) atrankos tikslais. Jei tęsiate naršymą mūsų tinklalapyje, automatiškai sutinkate su tuo, kad jame naudojami slapukai. Primename, kad bet kuriuo metu galite atšaukti savo sutikimą slapukų naudojimui. Jei norite daugiau sužinoti apie mūsų naudojamus slapukus ir kaip juos pašalinti, kviečiame susipažinti su mūsų.  Slapukų naudojimo politika ir Duomenų privatumo politika.

OK