Reumatoidinis artritas

Reumatoidinis artritas

Reumatoidinis artritas (RA) yra lėtinė autoimuninė liga, sukelianti uždegimą, dažniausiai sąnarių. Dažni uždegimo simptomai yra skausmingi ir patinę sąnariai, sąstingis, nuovargis ir laikinas karščiavimas. RA veikia žmones skirtingai, o liga diagnozuojama atliekant daugybę tyrimų, taip pat atsižvelgiant į simptomus, kraujo tyrimus, skenogramas ir fizinės apžiūros rezultatus.1

Gydant RA paprastai siekiama:

  1. kuo anksčiau sumažinti uždegimą arba jį visiškai sustabdyti
  2. pasiekti remisiją
  3. pasiekti kuo mažesnį ligos aktyvumo lygį ir jį išlaikyti
RA gydomas įvairiais vaistais ir gydymo būdais, įskaitant vaistus, kurie palengvina simptomus arba sumažina ligos aktyvumą.2 Sanofi kartu su mokslinių tyrimų partneriu Regeneron sunkiai dirba, ieškodami naujų gydymo būdų, kurie padėtų pagerinti RA sergančių pacientų gyvenimą.


1 http://www.arthritisresearchuk.org/arthritis-information/conditions/rheumatoid-arthritis.aspx
2 http://www.arthritis.org/about-arthritis/types/rheumatoid-arthritis/treatment.php
X

Slapukus naudojame tam, kad galėtume valdyti ir (arba) optimizuoti tinklalapio turinį, o taip pat analizės ir (arba) atrankos tikslais. Jei tęsiate naršymą mūsų tinklalapyje, automatiškai sutinkate su tuo, kad jame naudojami slapukai. Primename, kad bet kuriuo metu galite atšaukti savo sutikimą slapukų naudojimui. Jei norite daugiau sužinoti apie mūsų naudojamus slapukus ir kaip juos pašalinti, kviečiame susipažinti su mūsų.  Slapukų naudojimo politika ir Duomenų privatumo politika.

OK